Експертна платформа

04.02.2022

Ботокс для волосся, кератин, філери. Короткий розбір популярних процедур

Навігація за процедурами для гладкого волосся та wow-ефекту. Розберемося в термінології, перевагах та особливостях найвідоміших салонних процедур.

04.02.2022

Як зберігти колір фарбованого волосся?

1 головне та 7 другорядних правил для насиченого кольору навіть після 30-го миття

04.02.2022

Ламінування брів: соболині брови без зусиль до 6 тижнів

Хочеться прокидатися, як у кіно. З ідеальною шкірою, макіяжем, укладкою і акуратною формою брів – волосок до волоска. З останнім допоможе процедура цьогорічний тренд — ламінування брів.

04.02.2022

Чи потрібно «нігтикам подихати»?

Два основних міфи та одна неочевидна правда про збереження здоров’я нігтів

04.02.2022

Як правильно доглядати за волоссям в зимовий період?

Зимовий догляд за волоссям не те саме, що догляд літній або осінньо-весняний

03.02.2022

Як часто робити лазерну епіляцію: від чого залежить оптимальна кілька сеансів

Середньостатистична жінка голиться 2-3 рази на тиждень. Кількість сеансів гоління за таких умов у сумі становить близько 3900 разів за 25 років. Люди, у яких волосся росте швидше, змушені голитися ще частіше.

03.02.2022

Професійні догляди для волосся: як захистити волосся під час фарбування і відновити після пошкоджень

Весною хочеться оновлення. Нове фарбування подобається вашому партнеру, подругам та колегам. Але не вашому волоссю. Як це змінити і дати волоссю повноцінний захист від хімічного впливу та інших ушкоджень? Читайте у цій статті.

03.02.2022

8 фактів про лазерну епіляцію: так, все-таки, робити чи ні?

Лазерна епіляція давно доступна та популяризована. Селебріті, блогери, навіть ваші подруги — серед шанувальників. Але, досі, далеко не кожна дівчина віддає перевагу лазерній епіляції поруч з голінням, воском і шугарінгом.

02.02.2022

Лазерна епіляція до і після. Чого чекати після процедури?

Як і будь-яка медична процедура, лазерна епіляція має рекомендації до та після, які видаються кваліфікованими фахівцями, які виконують подібні маніпуляції.

02.02.2022

Тренди манікюру літо 2021

Який манікюр у тренді навесні/влітку 2021? Якщо ви уважно стежите за модою у світі нейл-дизайну, ця стаття точно буде для вас корисною та цікавою

02.02.2022

Діодний лазер: як працює апарат?

Фахівці у сфері краси визнають, що діодна лазерна епіляція є найбільш ефективним способом боротьби з небажаною рослинністю без побічних ефектів.

23.12.2021

Побічні ефекти лазерної епіляції: До чого готуватися і як правильно реагувати на можливі наслідки лазерної епіляції

Лазерна епіляція – процедура видалення волосся на тілі та обличчі на більш тривалий період, ніж бритва, віск, креми, епілятори тощо.

04.11.2021

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ: КОЛИ НЕ МОЖНА, КОЛИ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Всі процедури, які так чи інакше впливають на наш організм, мають протипоказання. Протипоказання до лазерної епіляції можна умовно розділити на відносні (тобто які стосуються рекомендацій) і абсолютні, які слід сприймати як заборону.

28.08.2021

Догляд за шкірою після лазерної епіляції. місія: максимальний результат без неприємностей

Лазерна епіляція, виконана не в умовному підвалі, а в сертифікованому салоні – абсолютно безпечна процедура та єдиний сучасний спосіб позбутися волосся на обличчі та тілі надовго.

04.08.2021

Чи можна заразитися в салоні краси: якими інфекційними захворюваннями можна заразитись на манікюрі і як цього уникнути

Міські байки про те, як дівчинка пішла на манікюр і заразилася страшною хворобою ширяться інтернетом та офісними кухнями. Наскільки вони правдиві, чи можна заразитися серйозним інфекційним захворюванням у манікюрному салоні та як максимально убезпечити себе – давайте розбиратися у цій статті.

25.06.2021

Шкода гель-лаку для нігтів — основні 5 міфів

Щоразу, коли приходимо в салон на манікюр з покриттям, ми запитуємо себе: а чи шкідливо носити гель-лак так довго? Може зробити перерву?

Дивитися ще