Брови та вії
в мережі салонів в Києві

Команда brow-майстрів з радістю запропонує тобі корекцію та фарбування брів, ламінування брів і вій, а також зміцнення вій для твого ідеального виразного погляду. Забудь про щоденному макіяжі очей! Працюємо з 9:00 для твої зручності за адресами:

 • Центр, вул. Саксаганського, 37

 • Поділ, вул. Хорива, 41

 • Оболонь, пр. Гер. Сталінграда, 12ж

1/

Ламінування брів

Поряд з фарбуванням, ламінування брів набуває все більшої популярності у жінок. Ця процедура дозволяє вирішити одночасно кілька проблем:

 • зменшити або запобігти випаданню волосків завдяки захисним властивостям засобів для догляду;
 • зробити їх більш щільними, здоровими, блискучими за рахунок огортаючого ефекту;
 • максимально зберегти результат фарбування, так як склад, що наноситься, запечатує пігмент, і первісний колір тримається довше;
 • вирівняти ассиметрію, виправити недоліки форми.

Крім того, ламінування брів, ціна якого не надто висока, дозволяє економити час на щоденний макіяж і гроші на доглядову, декоративну косметику.

Процедура в нашому салоні виконується кваліфікованим майстром з використанням сертифікованих перевірених засобів. Це виключає ймовірність прояву побічних ефектів. Техніка нанесення складу відпрацьована до автоматизму на майстер-класах і курсах, які регулярно проходять наші фахівці. Поєднання відповідального підходу до роботи з якісною косметикою дає довготривалий вражаючий результат. Тому зроблене в The Girls Hairdressers ламінування брів так популярне в Києві.

Ламінування брів (+корекція)

60 хв

700 грн

Ламінування брів (+корекція і фарбування)

90 хв

900 грн

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

120 хв

800 грн

Brow Set (корекція+фарбування)

60 хв

400 грн

2/

Корекція брів

У салоні The Girls Hairdressers корекція брів виконується в 3 етапи:

 • очищення оброблюваної зони знежирюючим складом;
 • видалення зайвих волосків пінцетом або воском;
 • укладання гелем за бажанням.

Цій процедурій завжди передує моделювання, тобто надання правильної форми з урахуванням віку, будови обличчя, розрізу очей і т.д. Після нього процедуру корекції форми брів необхідно робити регулярно приблизно раз в 3-4 тижні в залежності від інтенсивності росту волосся, їх густоти. Найчастіше її поєднують з фарбуванням, що дозволяє економити час на відвідування салону.

Подібні послуги надають багато студій краси, проте не всі вони можуть зробити свою роботу дійсно якісно. Наші кваліфіковані майстри використовують професійний набір інструментів, який проходить ретельну дезінфекцію після кожного використання. Ми застосовуємо тільки перевірені бренди барвників, які неможливо купити в звичайному магазині. Тому корекція брів в нашому салоні в Києві користується незмінним попитом у клієнтів, які цінують своє здоров’я і зовнішність.

Корекція брів

30 хв

150 грн

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

120 хв

800 грн

Brow Set (корекція+фарбування)

60 хв

400 грн

3/

Фарбування брів

Послуга фарбування брів в Києві є однією з найбільш затребуваних в даний час, так як оформленню цієї ділянки обличчя надається колосальне значення. Правильна його архітектура, колір багато в чому формує загальне враження про зовнішність жінки, про те, наскільки вона вміє і любить доглядати за собою.

У нашому салоні ця процедура найчастіше починається з моделювання, тобто підбору індивідуальної форми, що ідеально підходить, відтінку, що гармоніює з шкірою, кольором волосся. Ми використовуємо різні техніки і засоби для догляду. Фарбування брів виконується професійною фарбою або хною, які не роблять негативного впливу на структуру волоска. Навпаки, вони зволожують, живлять його, роблячи більш щільним, пружним, блискучим, що дозволяє довше зберегти тон яскравим, насиченим. У нашому арсеналі тільки сертифіковані якісні засоби:

 • Elan Professional Line;
 • Brow Henna.

Після першої процедури, корекція та фарбування брів виконується регулярно в міру необхідності. Частота відвідувань майстра залежить від швидкості росту волосків і в середньому становить 1 раз на місяць.

Фарбування брів

30 хв

250 грн

Фарбування брів хною

30 хв

300 грн

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

120 хв

800 грн

Brow Set (корекція+фарбування)

60 хв

400 грн

4/

Біоламінування вій

Ще одна процедура з підвищеним попитом – це біоламінування вій. Вона передбачає нанесення на волоски спеціального натурального складу, який не викликає роздратування, алергії, абсолютно безпечний для здоров’я. Процедура визнана відмінною альтернативою традиційному нарощування завдяки помітному вражаючому візуальному ефекту. При цьому немає необхідності клеїти до тонкої чутливої ​​шкіри віка сторонні елементи (як під час нарощування вій).

Переваги ламінування вій і брів за технологією «біо»:

 • зміцнення волосків, так як обволікаючий склад захищає від зовнішнього впливу;
 • живлення, зволоження волосків складами;
 • отримання більш темного відтінку без додаткового фарбування брів, вій;
 • їх укладання, підкручування, подовження зі збереженням природності;
 • підтримання початкового ефекту протягом тривалого періоду часу;
 • відсутність необхідності в застосуванні туші, іншої декоративної косметики.

Тривалість процедури становить не більше години, при цьому відвідувати майстра для проведення корекції можна рідше, ніж при нарощуванні.

Біоламінування вій

90 хв

600 грн

Біоламінування вій+зміцнення

90 хв

800 грн

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

120 хв

800 грн

БЕЗПЕКА В КАРАНТИН

В умовах карантину з метою забезпечення вашої безпеки ми дотримуємося всіх норм, регламентовані наказом МОЗ №20 від 09 травня 2020 року:

1. У приміщеннях салонів постійно здійснюється дезінфекція повітря за допомогою безозонову закритого рециркулятора.

2. Всі робочі поверхні регулярно знезаражуються.

3. Для клієнтів і співробітників салону проводиться температурний скринінг.

ІДЕАЛЬНІ І БРОВИ ТА ВІЇ

Отримати неперевершений результат фарбування нашим майстрам дозволяє застосування матеріалів від бренду Elan. Їх якість, безпека підтверджені сертифікатами. Однак головна перевага полягає в унікальності складу фарбувальних компонентів. Розроблена виробником формула запатентована і не має аналогів. Завдяки її застосуванню волоски і шкіра отримують оптимальне живлення, зволоження, захист від впливу негативних зовнішніх чинників.
 
У роботі наші майстри використовують дві системи: Deep Brow Tint з лінійки Smart Brow Tinting System і Elan Professional Line. Обидві гарантують рівномірне, якісне фарбування, насичений колір протягом тривалого періоду часу.

або зателефонуйте нам +38(098) 884-2-333

Чому ти сміливо можеш довірити свої брови
майстрам The Girls Hairdressers?

01

Безпека понад усе. Наші майстри обробляють інструменти після кожного використання, що гарантує клієнту абсолютну безпеку.

02

У роботі ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали відомих брендів Elan, Thuya, Refectocil, що є запорукою відмінного результату.

03

Кваліфікація майстрів напрямки Brows&Lashes постійно підвищується на курсах навчання, що проводяться технологом Міжнародного класу.

Ідеальні брови від майстрів
The Girls Hairdressers!

Наші роботи

ціни

БРОВИ

Brow Set (корекція+фарбування)

400

Ламінування брів (+корекція)

700

Ламінування брів (+корекція і фарбування)

900

Корекція брів

150

Фарбування брів

250

Фарбування брів хною

300

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

800

ВІЇ

Біоламінування вій

600

Біоламінування вій+зміцнення

800

Lash+Brow Set (ламін. вій+кор. і фарб. брів)

800

Ціни на інші послуги →

Бренди для бровей в The Girls Hairdressers

Матеріали, які застосовуються для стійкого фарбування і ламінування брів і вій у салонах The Girls Hairdressers.

Elan

Україна

Brow Henna

Україна

Thuya

Іспанія

клієнти салону діляться враженнями

Ви задоволені Результатом?

Ваш коментар дуже важливий для нас. Будь ласка, залиште свій щирий відгук про нашу роботу!

Для мене в The Girls Hairdressers є дві основні переваги: ​​безмежний світ дизайну нігтів, так як саме тут зібрана наймасштабніша колекція дизайнів MINX, і процедури по миттєвому відновлення волосся, одна з яких стала моїм фаворитом. Тепер кожна дівчинка може бути ідеальна від кінчиків нігтів до кінчиків волосся.

Ліза Краснова / блогер, totallyblond.com

Більше 4 років обслуговуюся в the girls і віддана улюбленим майстрам, за якими готова їздити в будь-який салон мережі. Для мене вкрай важливі акуратність і освіченість в своїй справі майстра, тактовний сервіс, і, звичайно ж стерильність і безпека. Це все є в the girls, за що подяка всім співробітникам і учасникам процесу.

Амбарцумян Србуі / Стоматолог - хірург, мережа клінік «Аванто»

Більше року є клієнтом цього чудового салону, з перших днів, з першого манікюру, я зрозуміла, що саме The Girls Hairdressers- це той салон, куди хочеться приходити знову і знову !!! Майстри - професіонали своєї справи, завжди підкажуть, допоможуть вибрати те, що підходить саме вам, а дівчата - адміністратори завжди запропонують чашечку смачного чаю :kissing_heart:

Людмила Недошовенко / Підприємець компанії InCruises

Вже 2 роки є постійним клієнтом The Girls Hairdressers, в яких закохалася з першого погляду. Індивідуальний підхід, бездоганна робота і медична стерилізація, хіба потрібно щось ще? І ще мій улюблений чай з молоком, трохи не забула.

Яна Дехтяр / маркетинг - менеджер Синево

Мені завжди подобається, коли майстер манікюру або перукар не просто виконують запити клієнта, але крім цього радять, пояснюють, використовують креативні, а іноді навіть божевільні ідеї, які дійсно подобаються. В The Girls я приходжу саме з цієї причини. Мені подобається їх підхід до роботи і думаю, що мої подруги найближчим часом теж в цьому переконаються

Юлія Крупенко / PR директор Bla Bla Car Ukraine

Відповіді на типові запитання

?? Чим моделювання відрізняється від корекції брів?

Корекція брів - це процедура, яка включає в себе видалення зайвих або волосків, що відросли, а моделювання - надання брів нової форми. Тобто корекція - це постійна підтримка форми, яку бровіст змоделював на першій процедурі.

??‍♀️ Скільки разів потрібно робити корекцію брів?

Частота корекції брів багато в чому залежить від швидкості росту волосків, тому час у кожного клієнта індивідуальний. В середньому, корекцію форми брів потрібно робити раз в 3-4 тижні.

⏱ Скільки за часом займає корекція і фарбування брів?

Процедура корекції і фарбування брів займає від 40 до 60 хвилин в залежності від побажань клієнта. Ця процедура включає етап очищення, корекції форми пінцетом, фарбування в 2 етапи і укладання брів гелем (за бажанням). Таку процедуру легко можна встигнути зробити в обідню перерву або між зустрічами, так як вона не травматична і виконується досить швидко.

⏱ Скільки за часом тримається ламінування вій?

Ламінування вій - це процедура, яка впливає на структуру вій і не змивається. Незважаючи на те, що склад для ламінування вій зміцнює волосок, природна тривалість життя вії не збільшується. Ефект від ламінування триватиме близько 3-4 тижнів, поки вії не оновляться природним шляхом.

?? Що таке біоламінування вій?

Ламінування вій - це процедура, яка робить вії більш міцними, завиває їх і зміцнює структуру волоска. Завдяки цій процедурі можна уникнути ламкості вій і передчасного випадання. Незаперечним плюсом процедури також є те, що візуальний ефект дозволяє не користуватися тушшю та іншою косметикою досить тривалий час.

залишились запитання?

Залиште заявку і ми
зв'яжемося з вами!

  Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин і проконсультуємо!


   Ваша оцінка:


   ми зв'яжемося з Вами
   найближчим часом

   ми зв'яжемося з Вами
   найближчим часом

   очікуйте дзвінок оператора!

   очікуйте дзвінок оператора!

   Зворотній зв'язок

   залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

     Записатися на Лазерну епіляцію


      Записатися на Лазерну епіляцію


       Потрібна консультація?
       Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!