Комфортна Лазерна епіляція в Києві

безпека і швидкий ефект

Лазерна епіляція – сучасний спосіб видалення небажаного волосся за допомогою лазера: швидко, без болю і без травматизації шкіри. В мережі салонів The Girls використовується найбільш сучасне обладнання компанії MedicaLaser, що дозволяє вивести лазерну епіляцію на більш високий, якісний рівень.

  • Оболонь, пр. Гер. Сталінграда, 12ж

  • Центр, вул. Саксаганського, 37

для всіх нових клієнтів
Перша процедура
безкоштовно!
Записатися

ЧОМУ ТИ СМІЛИВО МОЖЕШ ДОВІРИТИ ЛАЗЕРНУ
ЕПІЛЯЦІЮ МАЙСТРАМ THE GIRLS LASER?

01

Лояльна ціна. Ми знаємо як зробити цю послугу якісною за прийнятною вартістю. Також ми фанати пакетних пропозицій!

02

Нове обладнання. Наші лазери максимально ефективні. Все обладнання випущено компанією MedicaLaser в 2020 році.

03

Без болю. Сучасні системи дозволяють зробити епіляцію безболісною, а для особливо чутливих завжди є анестетик.

Лазерна епіляція

Однією з найбільш затребуваних методик для видалення небажаного волосся на обличчі і тілі на тривалий термін є лазерна епіляція. Вона виконується виключно в салоні краси, так як передбачає використання спеціального обладнання. Апарат може бути оснащений неодимовим, олександритовим або діодним лазером.

Перші два типи мають ряд недоліків (больові відчуття під час виконання процедури, низька ефективність на світлому волоссі, ймовірність появи пігментації, складність підготовки), які були усунені в конструкції третього.

У мережі салонів The Girls застосовується саме діодне обладнання, яке гарантуватиме 100% ефективність видалення волосся. З нами лазерна епіляція в Києві буде безболісною і швидкою.

Детальніше

Хочеш знижку 60% на будь-які зони лазерної епіляції?

*Знижка надається від прайсової вартості при умові 100% передоплатиПідготовка до процедури

Відмінний результат процедури майстер може гарантувати тільки в разі точного виконання клієнтом попередніх рекомендацій:

Не засмагати на сонці як мінімум за 2 тижні до відвідування салону. Регулярно використовувати сонцезахисний крем SPF 30 перед виходом на вулицю.

Не допускати травмуючої дії на шкіру приблизно за місяць до процедури. До такого відноситься відвідування солярію, використання скрабів, механічних пілінгів.

Не користуватися пінцетом або воском для видалення волосся хоча б за 4 тижні до, так як це може зробити лазерну епіляцію в Києві в нашому салоні неефективною.

Не приймати лікарських препаратів, які розріджують кров. Їх список краще уточнити у свого майстра.

Поголити зону майбутньої обробки за 6-24 години. Це забезпечить максимальну ефективність процедури, так як волоски не будуть видні зовні, але їх фолікули в шкірі залишаться активними.

Протипоказання

На лазерну епіляцію в Києві ціни досить високі, тому щоб не розчаруватися в результаті, варто заздалегідь обговорити з майстром всі нюанси її виконання. В ході бесіди наш професійний майстер поставить всі питання, що стосуються здоров’я, загального стану клієнта. Не зайвим буде ознайомитися зі списком протипоказань:

вагітність і період лактації;

онкологічні захворювання і порушення гормонального балансу;

герпес в гострій стадії;

наявність хронічних хвороб, пов’язаних з серйозним порушенням імунітету і / або згортанням крові (гепатит, цукровий діабет, аутоімунні захворювання, гемофілія, ураження шкіри).

Курс лазерної епіляції: скільки потрібно процедур лазерної епіляції

Ціна лазерної епіляції безпосередньо залежить від тривалості курсу, періодичності проведення маніпуляцій. Однак назвати її заздалегідь складно, так як кількість відвідувань салону визначається індивідуально для кожного і залежить від ряду факторів:

  • товщина, колір, структура волосся. Чоловікам потрібно проходити більшу кількість сеансів, ніж жінкам, так як їх волоски набагато товщі, густіше посаджені;
  • зона обробки. Волосяний покрив в області бікіні, на ногах після першого видалення лазером починає відростати в середньому через 4-8 тижнів, на спині – через 4 місяці;
  • співвідношення волосків в стадії росту і відпочинку. Апарат впливає тільки на активні фолікули, руйнуючи їх, пасивні залишаються цілими і вимагають видалення при наступній процедурі.

Зазвичай кількість сеансів лазерної епіляції варіюється в діапазоні 7-10 сеансів з періодичністю від 3 тижнів до декількох місяців. Це не гарантує видалення волосся назавжди, проте забезпечує вирішення проблеми практично повністю. Після проходження курсу волоски відростають тонкими, світлими, ледь помітними. Їх можна видаляти протягом однієї процедури з великими інтервалами між сеансами.

Як проходить процедура

Для боротьби з небажаним волоссям на обличчі й тілі в салонах The Girls застосовується ультрасучасний апарат MEDICALASER D-LAS 120 PLUS, випущений в 2020 році. З його допомогою безболісна лазерна епіляція в Києві стає доступною кожному бажаючому.

Обладнання оснащене діодним лазером, що генерує світлову хвилю довжиною 808 нм. Це ідеальний показник, який забезпечує глибоке проникнення в шкіру з метою повного руйнування фолікула. Такий імпульс впливає на всі типи волосків незалежно від товщини і кольору, що забезпечує абсолютну гладкість шкіри. У той же час він «б’є» точково, вузько направлено, тому не зачіпає навколишні тканини і не пошкоджує їх.

Перед початком маніпуляцій клієнту видаються спеціальні окуляри, які захищають очі від випромінювання. Насадка апарату безпосередньо контактує зі шкірою. В ході роботи лазера клієнт відчуває тільки легке поколювання без болю. Процедура триває від декількох хвилин для невеликих ділянок (верхня губа) до 1 години максимально, коли обробляються великі зони (повністю ноги).

Передбачаючи питання, скільки коштує сучасна лазерна епіляція в The Girls, ми можемо гарантувати доступну ціну на наші послуги. Також у нас завжди діють акції і пакетні пропозиції зі знижкою до 50%.

Рекомендації після процедури

Після проведення маніпуляцій ніяких реакцій на шкірі не спостерігається. Опіки, почервоніння, утворення рубців виключені. Волоски випадають поступово і безболісно протягом 10-14 днів. Але незважаючи на відсутність будь-яких наслідків, варто прислухатися до рекомендацій наших майстрів.

Щоб уникнути виникнення пігментних плям після лазерної епіляції в Києві в нашому салоні важливо захистити оброблені зони від дії ультрафіолетових променів. Для цього необхідно протягом 4 тижнів відмовитися від відвідування солярію, а також на постійній основі користуватися кремом з рівнем захисту SPF 30.
0 широкого спектра дії, якщо епіляція була на зонах, які піддаються потраплянню сонця на вулиці.

Переваги виконання процедури в мережі The Girls

Головними плюсами відвідування наших салонів є наявність професіональних майстрів, кожен з яких має відповідні Сертифікати на надання даного виду послуг, а також на оснащення MEDICALASER D-LAS 120 PLUS з діодним лазером. Таке поєднання забезпечує клієнту ряд переваг:

універсальність. Лазер діє однаково ефективно на будь-яких типах шкіри незалежно від тону, щільності, інших особливостей;

доступність. У нас лазерна епіляція виконується за привабливою ціною, однією з найбільш конкурентних в Україні;

висока швидкість. Імпульси генеруються максимально швидко (за частку секунди). При цьому охоплюється область, що включає відразу кілька волосин. В результаті навіть найбільші зони, наприклад, ноги повністю, якісно обробляються всього за 1 годину;

точність. Лазер впливає чітко на фолікул, не зачіпаючи навколишню область і не пошкоджуючи шкіру;

значний інтервал між процедурами. Видалення волосся цим способом дозволяє надовго забувати про небажане волосся;

комфорт. Маніпуляції виконуються абсолютно безболісно, ​​не викликаючи почервоніння, подразнення шкірного покриву;

додатковий бонус. Лазерна епіляція в The Girls робить шкіру не тільки ідеально гладкою, але і більш м’якою, шовковистою.

Відповіді на питання, що часто задають

⏱ Як довго триває ефект від лазерної епіляції?

Ефект від лазерної епіляції багато в чому залежить від індивідуальних особливостей клієнта і від самого лазера, його потужності і використовуваної довжини хвилі. Позбутися від волосся назавжди можна, але тільки за умови проходження повного курсу лазерної епіляції з подальшими підтримують процедурами раз в 6 міс. У наших салонах використовується новітній лазер 2020 року, тому кількість процедур в курсі буде істотно менше, ніж на інших апаратах.

🌞 Чи можна засмагати до і після лазерної епіляції?

Правила підготовки до лазерної епіляції обмежують загар за тиждень до і тиждень після процедури. Це пов'язано з тим, що лазер реагує на темний пігмент і може обпалити занадто темну шкіру. Якщо ж зіграти відразу після процедури - є ризик отримати пігментацію на шкірі.

👉🏻 Лазерна епіляція - скільки разів потрібно зробити?

Курс лазерної епіляції на наших апаратах індивідуальний, але найчастіше включає від 7 до 10 процедур. Багато в чому кількість процедур залежить від зони, на якій проводиться епіляція. На деяких зонах, таких як поперек, спина, стегна, іноді досить і 3-х процедур щоб істотно знизити кількість волосяних цибулин.

💁🏼‍♀️ Лазерна епіляція - як підготуватися?

Підготовка до лазерної епіляції включає кілька важливих пунктів. Варто утриматися від засмаги за тиждень до процедури (в тому числі і в солярії), що не вискубувати волоски пінцетом і не використовувати віск мінімум за 4 тижні по процедури. Видалити волосся за допомогою бритви рекомендується не більше ніж за добу до відвідування салону.

Ціни на послуги

Ноги
Інтимні зони
Руки
Обличчя
Тіло
Cідниці
330 грн
Спина
850 грн
Верхня губа
150 грн
Ареоли
150 грн
Біла лінія живота
190 грн
Бікіні частково
550 грн
Щоки
150 грн
Декольте
220 грн
Бікіні глибоке
690 грн
Груди
550 грн
Живіт
450 грн
Кисті + пальці
260 грн
Лазерна епіляція обличчя
580 грн
Плечі
400 грн
Підборіддя
150 грн
Пахвові області
325 грн
Поперек
450 грн
Руки до ліктя
420 грн
Руки повністю
600 грн
Стопи + пальці
315 грн
Стегна повністю
650 грн
Гомілки
670 грн
Коліна
150 грн
Ноги повністю
1350 грн

Де проводять процедуру

Залишіть заявку і ми зв'яжемось з вами!


Ваша оцінка:


ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

очікуйте дзвінок оператора!

очікуйте дзвінок оператора!

Зворотній зв'язок

залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

Записатися на Лазерну епіляцію


Записатися на Лазерну епіляцію


Потрібна консультація?
Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!