Комфортна Лазерна епіляція в Києві
безпека і швидкий ефект

Лазерна епіляція – сучасний спосіб видалення небажаного волосся за допомогою лазера: швидко, без болю і без травматизації шкіри. В мережі салонів The Girls використовується найбільш сучасне обладнання компанії MedicaLaser, що дозволяє вивести лазерну епіляцію на більш високий, якісний рівень.

  • Оболонь, пр. Гер. Сталінграда, 12ж

  • Почайна, пр. Степана Бандери, 20б (ТРК Plaza)

Хочеш знижку 40% на будь-які зони лазерної епіляції?

Заповни форму і очікуй дзвінок оператора!

*Знижка надається від прайсової вартості при умові 100% передоплатиЧОМУ ТИ СМІЛИВО МОЖЕШ ДОВІРИТИ ЛАЗЕРНУ
ЕПІЛЯЦІЮ МАЙСТРАМ THE GIRLS LASER?

01

Лояльна ціна. Ми знаємо як зробити цю послугу якісною за прийнятною вартістю. Також ми фанати пакетних пропозицій!

02

Нове обладнання. Наші лазери максимально ефективні. Все обладнання випущено компанією MedicaLaser в 2020 році.

03

Без болю. Сучасні системи дозволяють зробити епіляцію безболісною, а для особливо чутливих завжди є анестетик.

Пакетні пропозиції

Апарат для лазерної епіляції Medicalaser D-Las 120 Plus — нове покоління обладнання для лазерної епіляції

Апарат Medicalaser D-Las 120 Plus – це діодний лазер, випущений в 2020 році. Він вигідно відрізняється від лазерів попередніх поколінь, так як за рахунок вдосконаленої

системи охолодження маніпули протягом всього часу процедури ти не відчуєш болю, навіть на таких делікатних ділянках, як зона бікіні. Діодний лазер D-Las 120 Plus впливає безпосередньо на волосяну цибулину. Він б’є точно в ціль, безпечно обходячи всі навколишні тканини. Тому під час такого виду лазерної епіляції виключені опіки.

Довжина хвилі діодного лазера 808 нм – золотий стандарт для видалення волосся. Діодний лазер відмінно працює на всіх типах шкіри і видаляє навіть найсвітліші волоски.

Лазер працює безболісно, процедура комфортна для пацієнта і не вимагає місцевого знеболювання. За бажанням фахівець може нанести на делікатні зони, такі як зона обличчя або зона бікіні, анестетик.

Після використання діодного лазера D-Las 120 Plus немає почервоніння шкіри і будь-яких неприємних відчуттів.

Детальніше

Ціни на послуги

пакетні пропозиції зі знижкою 30%

Пахви+глибоке бікіні

710

Пахви+глибоке бікіні+гомілки

1180

Пахви+глибоке бікіні+ноги повністю

1655

Пахви+глибоке бікіні+ноги повністю+руки до ліктя

1950

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

580

Верхня губа

150

Підборідддя

150

Щоки

150

Скроні

150

Лоб

150

Вуха

150

Шия (ж)

280

Шия (ч)

320

Лазерна епіляція інтимних зон

Бікіні глибоке (ж)

690

Бікіні частково (ж)

550

Бікіні глибоке (ч)

840

Бікіні частково (ч)

650

Сідниці (ж)

330

Сідниці (ч)

380

Лазерна епіляція ніг

Стегна повністю

650

Гомілки (ж)

670

Гомілки (ч)

780

Коліна

150

Ноги повністю (ж)

1350

Ноги повністю (ч)

1600

Стопи + пальці

315

Лазерна епіляція рук

Пахви (ж)

325

Пахви (ч)

350

Руки до ліктя

420

Руки повністю

600

Плечі (ж)

400

Плечі (ч)

450

Кисті + пальці

260

Лазерна епіляція тіла

Ареоли

150

Груди (ж)

550

Груди (ч)

610

Декольте

220

Біла лінія живота

190

Живіт (ж)

450

Живіт (ч)

690

Спина (ж)

850

Спина (ч)

1300

Поперек (ж)

450

Поперек (ч)

550

Ціни на інші послуги →

Що таке лазерна епіляція

Процедура лазерної епіляції — це косметологічна процедура, під час якої з тіла пацієнта лазером видаляють волосся. Відбувається це за допомогою спеціального апарату. Види лазерної епіляції відрізняються видом апаратів для лазерної епіляції.

Найчастіше, вони використовують різну довжину лазерних хвиль, які впливають на волосяний фолікул і руйнують його: діодний, неодимовий і олександритовий лазери.

Детальніше

Волосяний покрив до лазерної епіляції01
Вплив лазером на волосяний покрив02
Вплив на меланін і підвищення температури фолікула03

Лазерна епіляція: як працює апарат

Для того щоб розібратися, як працює лазерна епіляція, потрібно знати про три різні стадії росту волосся. Волосся на тілі не росте одночасно. Ось чому, можливо, ти помічала, що коли видаляєш волосся воском, приблизно через тиждень воно знову починає рости.

Зазвичай це волосся з інших фолікулів, які перебували на іншій стадії росту.

Лазерна епіляція спрямована на те, щоб зруйнувати структуру волосяного фолікула в тому місці, де це потрібно.

Лазерна епіляція працює, тому що світло лазерного променя може перетворюватися в тепло. Світло притягається до пігменту (меланіну) в волоссі. Темний пігмент притягує світло і генерує його в тепло. Потім тепло впливає на волосяні фолікули і руйнує їх.

Детальніше

Енергія проводиться вниз по волоссю впливаючи на фолікул04
Процес руйнування фолікула05
Енергія проводиться вниз по волоссю впливаючи на фолікул06

Щоб зруйнувати волосяний фолікул, необхідно зруйнувати цибулину, через яку кров постачає волосся киснем для зростання, а також стовбурові клітини,

що відповідають за регенерацію волосся.

Як відбувається лазерна епіляція багато в чому залежить від кількості пігменту у волоссі. Чим темніше і товстіше волосся, тим більше пігменту воно утримує і тим більше світла вбирає і легше руйнується лазерним променем.

Всі види лазерної епіляції працюють за однаковим принципом, але є істотні відмінності в їх типі впливу на волосся. Деякі види лазерної епіляції можуть бути болючими або недостатньо ефективними. Ось чому вибір обладнання — ключовий момент під час прийняття рішення, де робити процедуру.

Перш, ніж дізнаватися ціни на лазерну епіляцію, шукати відгуки про лазерну епіляцію або скільки процедур лазерної епіляції потрібно, поцікався, на якому саме апараті робиться лазерна епіляція.

Детальніше

Курс лазерної епіляції: скільки потрібно процедур лазерної епіляції

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно – залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Визначитися, як часто робити лазерну епіляцію допоможе ваш майстер після того, як проведе консультацію. Кожному організму потрібна різна кількість процедур. Майстер по епіляції буде звертати увагу на гормональний фон і зону, де буде проводитися епіляція.

Вистачає одного сеансу, щоб значно уповільнити ріст волосся на ділянці, на яку впливав лазер. В середньому, щоб забути про видалення волосся надовго, потрібно пройти від семи до десяти процедур на апараті D-Las 120 Plus.

Курс лазерної епіляції треба проходити з інтервалами. Залежить від особливостей організму пацієнта і зони, на яку спрямована лазерна епіляція. Інтервали між процедурами варіюються від 3-х тижнів і до декількох місяців.

Перший сеанс лазерної епіляції руйнує волосяні фолікули, які знаходяться в активній фазі, тобто ростуть.

Підготовка до лазерної епіляції: що потрібно знати

Щоб процедура пройшла безпечно і ефективно, треба знати, як підготуватися до лазерної епіляції. Головне – вибери сертифікованого фахівця, який має досвід лазерної епіляції. Запитай про апарат, на якому буде проводитися процедура. Ти маєш повне право дізнатися про його технічні можливості.

Перед лазерною епіляцією пройди консультацію фахівця, щоб визначити, чи підходить тобі цей варіант.

Перед процедурою, кваліфікований фахівець:
01

Досліджує анамнез, включаючи інформацію про прийом ліків, історію шкірних захворювань або рубців, а також попередні процедури видалення волосся.

02

обговорює ризики, переваги і очікування від процедури.

03

На консультації обговорить курс процедур і пов’язані з цим витрати.  Ціни на лазерну епіляцію можна переглянути за посиланням.

04

Фахівець також дасть конкретні інструкції по підготовці до лазерної епіляції.

Підготовка перед лазерною епіляцією включає:

Мінімум за тиждень до проведення процедури краще утриматися від засмаги.  Кожен раз, коли ти виходиш на вулицю, наноси сонцезахисний крем широкого спектру дії SPF 30. Ця порада актуальна не тільки до видалення волосся, а й в цілому для здоров’я і краси шкіри.

Бажано не використовувати крем для засмаги, не відвідувати солярій за кілька тижнів до процедури.

Перед процедурою епіляції не виривати волосся пінцетом, не використовуй воскову епіляцію мінімум чотири тижні.  Ці методи можуть пошкодити волосяний фолікул, який на момент лазерної епіляції повинен бути цілим і містити мелатонін.

Уникай прийому розріджуючих кров препаратів.  Перед процедурою дізнайся у фахівця, прийом яких ліків (наприклад, аспірин або протизапальні препарати), є протипоказанням до лазерної епіляції.  Дізнайся і інші протипоказання для лазерної епіляції.

Збривати або зістригати волосся в зоні, де буде проводитися процедура, рекомендується за день-два до лазерної епіляції.  Такі методи видаляють волосся тільки над шкірою, але при цьому фолікул залишається цілим і легко руйнується лазером.

Лазерна епіляція до і після: чого очікувати після лазерної епіляції

Отже, для стійкого результату лазерна епіляція зазвичай вимагає від п’яти до восьми процедур. Інтервал між процедурами буде варіюватися в залежності від зони. На ділянках, де волосся росте швидко, таких як бікіні або ноги, процедуру потрібно повторити через чотири-вісім тижнів. На ділянках з повільним зростанням волосся, таких як спина, лазерну епіляцію можна проводити кожні 4 місяці.

Що відбувається під час процедури епіляції

Перед процедурою тебе попросять надіти спеціальні окуляри, щоб захистити очі від лазерного випромінювання. Спеціаліст може нанести на шкіру місцевий анестетик, за бажанням пацієнта.

Після підготовки, майстер прикладе до шкіри насадку апарату.

Коли фахівець активує лазер, лазерний промінь пройде через шкіру до волосяних фолікулів. Тепло лазерного променя пошкодить волосяні фолікули і волосся не буде рости.

Під час роботи апарату ти можеш відчути лише легке поколювання, ніякого відчутного дискомфорту з нашим новим апаратом бути не може. Обробка невеликої зони, наприклад, верхньої губи, може зайняти всього декілька хвилин. Обробка більших ділянок, наприклад, ніг повністю, може зайняти до 60 хвилин.

Що після лазерної епіляції

Після лазерної епіляції на нашому апараті немає ні почервоніння, ні дискомфорту. Опіки після лазерної епіляції виключені.

Однак, рекомендацій фахівця треба буде дотримуватися.

Після лазерної епіляції і між запланованими процедурами уникай впливу сонця на зони, які були оброблені. Не відвідуй солярій протягом чотирьох тижнів. Щодня використовуй сонцезахисний крем SPF 30 широкого спектра дії, якщо епіляція була на зонах, які піддаються потраплянню сонця на вулиці.

Який ефект лазерної епіляції

Волосся випадає не відразу, але воно випадає протягом декількох днів або тижнів. Це може виглядати як тривале зростання волосся. Повторні процедури зазвичай необхідні, тому що ріст і випадіння волосся природним чином відбуваються в циклі, а лазерна епіляція найкраще працює з волосяними фолікулами на стадії зростання.

Результати значно залежать від зони і особливостей організму пацієнта. В середньому видалення волосся триває кілька місяців. Лазерна епіляція не гарантує видалення волосся назавжди. Але після епіляції волосся росте значно повільніше і відростає знову набагато більш тонке і світле.

Лазерна епіляція: відгуки в інтернеті, основні страхи і реальність

Якщо лазерна епіляція проведена фахівцем з кваліфікацією, ця процедура гарантовано буде безпечна і ефективна. Спеціаліст ніколи не призначить процедуру, якщо вона протипоказана.

Однак, відгуки про лазерну епіляцію в інтернеті часто бувають негативними і породжують міфи про цю процедуру.

Розвінчуємо основні:

? Лазерна епіляція шкодить організму.
Апарати нового покоління абсолютно безпечні для організму і схвалені медичними організаціями. Їх енергія діє дуже вибірково, тільки на фолікул і не зачіпає тканини навколо. У налаштуваннях апарата майстер здатний налаштувати точну глибину проникнення променя. Тому процедура повністю безпечна і контрольована.
? Чи можуть залишитися рубці після епіляції.
Після лазерної епіляції рубцювання тканин виключено, адже лазерний промінь обходить тканини шкіри і впливає тільки на фолікул. Рубцювання шкіри було проблемою старих апаратів для епіляції, які використовували електроліт.
? Лазерна епіляція може призвести до онкозахворювань.
Канцерогенними можуть бути хвилі ультрафіолету і навіть звичайні сонячні ванни. Але ультрафіолетові хвилі повністю відсутні в спектрі випромінювання апарату для лазерної епіляції.

Перевага лазерної епіляції на апараті D-Las 120 Plus перед іншими видами видалення волосся

Точність і безпека.  Лазери можуть вибірково впливати на волосся, не пошкоджуючи навколишню шкіру.

Процедура комфортна, немає роздратування після лазерної епіляції.

Швидкість.  Кожен імпульс лазера займає частки секунди і може обробляти кілька волосків одночасно.  Невеликі області, такі як верхня губа, можна обробити менше ніж за 1 хвилину

Лазерне видалення робить вашу шкіру більш м’якою, ніж раніше.

Лазерна епіляція допомагає надовго забути про видалення волосся, в порівнянні з іншими видами епіляції.

Лазер підходить для всіх типів шкіри.

Лазерна епіляція: протипоказання

Процедуру не можна робити майбутнім мамам на всіх термінах вагітності. Період лактації

Герпесвірусна інфекція в гострій стадії

Будь-які гострі стани

Онкозахворювання

Де проводять процедуру

  • САЛОН КРАСИ THE GIRLS ОБОЛОНЬ пр. Героїв Сталінграда, 12Ж
  • САЛОН КРАСИ ЗМІНЮЙСЯ! пр. Степана Бандери, 20Б (ТРК Plaza)

Відповіді на питання, що часто задають

⏱ Як довго триває ефект від лазерної епіляції?

Ефект від лазерної епіляції багато в чому залежить від індивідуальних особливостей клієнта і від самого лазера, його потужності і використовуваної довжини хвилі. Позбутися від волосся назавжди можна, але тільки за умови проходження повного курсу лазерної епіляції з подальшими підтримують процедурами раз в 6 міс. У наших салонах використовується новітній лазер 2020 року, тому кількість процедур в курсі буде істотно менше, ніж на інших апаратах.

🌞 Чи можна засмагати до і після лазерної епіляції?

Правила підготовки до лазерної епіляції обмежують загар за тиждень до і тиждень після процедури. Це пов'язано з тим, що лазер реагує на темний пігмент і може обпалити занадто темну шкіру. Якщо ж зіграти відразу після процедури - є ризик отримати пігментацію на шкірі.

👉🏻 Лазерна епіляція - скільки разів потрібно зробити?

Курс лазерної епіляції на наших апаратах індивідуальний, але найчастіше включає від 7 до 10 процедур. Багато в чому кількість процедур залежить від зони, на якій проводиться епіляція. На деяких зонах, таких як поперек, спина, стегна, іноді досить і 3-х процедур щоб істотно знизити кількість волосяних цибулин.

💁🏼‍♀️ Лазерна епіляція - як підготуватися?

Підготовка до лазерної епіляції включає кілька важливих пунктів. Варто утриматися від засмаги за тиждень до процедури (в тому числі і в солярії), що не вискубувати волоски пінцетом і не використовувати віск мінімум за 4 тижні по процедури. Видалити волосся за допомогою бритви рекомендується не більше ніж за добу до відвідування салону.

Залишіть заявку і ми зв'яжемось з вами!

Ваш відгук дуже важливий для нас


Ваша оцінка:


Дякуємо за Вашу заявку,

ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Дякуємо за Вашу заявку,

ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Дякуємо,

очікуйте дзвінок оператора!

Зворотній зв'язок

залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

Записатися на Лазерну епіляцію


Потрібна консультація?
Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!