4157

Професійні догляди для волосся: як захистити волосся під час фарбування і відновити після пошкоджень

Весною хочеться оновлення. Нове фарбування подобається вашому партнеру, подругам та колегам. Але не вашому волоссю. Як це змінити і дати волоссю повноцінний захист від хімічного впливу та інших ушкоджень? Читайте у цій статті.

Чому волосся ушкоджується

Знебарвлення, фарбування волосся, хімічна завивка є найчастішими причинами пошкодження волосся.

Волосся складається з протеїну кератину. Волосся має м’яку внутрішню структуру, захищену міцними лусочками зовнішньої кутикули. Коли ваше волосся пофарбоване, зовнішні лусочки розширюються і внутрішня серцевина волосся стає відкритою “всім вітрам” і впливу зовнішніх факторів. Волосся стає ще більш сприйнятливим до нагрівання, засобів для укладання волосся, впливу ультрафіолету та забрудненню повітря. Розширення лусочок може призвести до посічення кінчиків, ламкості і в результаті, до ситуації, яку зможе виправити тільки стрижка.

При знебарвленні також видаляється природний пігмент волосся і він стає “порожнім”, а значить ще більш ламким. Фарбування волосся в темніший колір хоч і додає пігмент, але все одно призводить до розширення захисних лусочок.

Найбільше волосся пошкоджується:

 • При неправильному використанні фарби – витримування фарби надто довго, не за інструкцією, надто висока концентрація хімічних речовин у фарбі.
 • При частому фарбуванні.
 • При агресивних фарбуваннях, коли необхідно вийти у світлий тон із темного або, що ще проблематичніше з тонів із червоним відтінком у будь-якій іншій.

Профілактика ушкодження під час фарбування

Щоб уникнути сильного пошкодження волосся під час фарбування, звертайтеся в салон, де колоруванням займаються професіонали. Не соромтеся уточнити у майстра які засоби для фарбування він використовує.

Крім того, захистити під час фарбування та відновити вже пошкоджене волосся, допоможе комплекс доглядових процедур. Наші майстри рекомендують виконувати такі процедури не тільки як крок під час фарбування, але й пізніше як повноцінну процедуру.

Що таке молекулярне відновлення волосся і чому це тренд

Ми рекомендуємо молекулярне відновлення волосся La Biosthétique під час кожного фарбування і як окрему процедуру для тих, хто хоче мати здорове та доглянуте волосся.

Protection Cheveux Complexe – революційний комплекс активних інгредієнтів, який захищає, реструктурує та кондиціонує волосся як усередині, так і зовні під час та після хімічної обробки. Структура волосся надовго оновлюється, волосся кондиціонується, запечатуються лусочки і волосся повертається до своєї природної краси.

Як це працює

За допомогою унікальної формули концентрований комплекс молекулярного захисту заповнює прогалини в розірваних зв’язках усередині волосся.

Активні компоненти догляду:

 • Поперечно зшитий цистеїн: це сірка у високомолекулярній активній формі. Завдяки довгому молекулярному ланцюгу вона заповнює та стабілізує волосся, формує дисульфідні містки, що призводить до більш сильної та стабільної структури.
 • Натуральна амінокислота цистеїн: перед проникненням у волосся вона виконує роль буфера або пастки для шкідливих компонентів, що використовуються під час хімічної процедури. Амінокислота вбудовується всередину волосся і підвищує вміст сірки, зберігає та створює нові дисульфідні містки.
 • Мінеральні солі, багаті на магній: зміцнюють і стабілізують волосся завдяки зв’язаним сольовим сполукам.
 • Кератин: природний будівельний матеріал волосся, який заповнює маленькі та великі порожнечі у структурі волосся. Підтримує природну кількість кератину, підвищує міцність та опірність волосся.

Обробка волосся за допомогою Protection Cheveux Complexe в салоні здійснюється в три етапи:

Крок 1: Активний молекулярний комплекс під час хімічного оброблення волосся для захисту.

Крок 2: Після хімічної обробки проводиться реструктуризація та кондиціювання.

Крок 3: Продовження захисту волосся у домашніх умовах. Регулярне домашнє нанесення спеціальної лінійки засобів після салонного догляду забезпечує довготривалий результат. Protection Cheveux Complexe гарантує вишуканий блиск, еластичність та гладкість волосся.

Пофарбоване волосся дійсно може виглядати розкішно. Тепер ви знаєте завдяки чому.

Зверніться до свого перукаря за подробицями або записуйтесь на процедуру онлайн!

Вибирайте «Молекулярне відновлення волосся La Biosthetique» в розділі Лікування та догляди за волоссям.


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!