4090

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ: КОЛИ НЕ МОЖНА, КОЛИ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Всі процедури, які так чи інакше впливають на наш організм, мають протипоказання. Протипоказання до лазерної епіляції можна умовно розділити на відносні (тобто які стосуються рекомендацій) і абсолютні, які слід сприймати як заборону.

Як працює лазерна епіляція

Лазерна епіляція – популярний спосіб позбутися волосся на тілі на тривалий період. Його принцип полягає у пошкодженні волосяних фолікулів. Зруйновано фолікул – не росте волосся. Сучасні лазери працюють точково, не пошкоджуючи тканини шкіри, а прицільно лише волосяний фолікул.

Якщо спростити принцип і механізм впливу методу лазерної епіляції, то лазер “розуміє”, де знаходиться фолікул, завдяки пігменту меланіну всередині фолікула. Тому, чим темніше волосся, тим лазер ефективніший.

Залежно від того, який у вас тип шкіри, волосся і в якій зоні ви хочете видалити волосся, майстер може використовувати різний тип лазерів: діодний, неодимовий, олександритовий або комбінований. Незалежно від того, який із них використовуватиметься — протипоказання є у кожного виду.

Перед лазерною епіляцією клієнт обов’язково проходить консультацію з майстром, який збирає короткий анамнез і за необхідності проводить фізичний огляд, щоб визначити, чи є протипоказання для лазерної епіляції у клієнта.

На кону безпека та здоров’я, тому рекомендуємо уважно ознайомитись зі списком протипоказань до лазерної епіляції та бути чесними з майстром на консультації, надаючи повну інформацію про стан свого здоров’я.

Протипоказання до лазерної епіляції: правила безпеки

На жаль, не всім підходить метод лазерної епіляції. Декому варто зачекати з процедурою до настання більш сприятливих умов.

Абсолютні протипоказання: кому і коли не можна робити лазерну епіляцію

Епіляція лазером протипоказана, якщо:

1

Ви приймаєте якісь світлочутливі або фоточутливі медичні препарати. Ці типи ліків викликають хімічні зміни вашої шкіри та можуть викликати побічні реакції при впливі на шкіру лазера. Якщо ви приймаєте будь-які медичні препарати, спочатку порадьтеся зі своїм лікарем та уточніть, чи не є їх прийом протипоказанням до лазерної епіляції.

2

Ви проходите лікування препаратами на основі ретиноїдів. Скасувати прийом ретиноїдів варто не пізніше, ніж за два тижні до курсу лазерної епіляції та протягом усіх сеансів. Перш ніж знову приймати ретиноїди, зачекайте, коли після останнього сеансу лазерної епіляції пройде 7-14 днів.

3

Ви приймаєте антикоагулянти, препарати, що розріджують кров.

4

У вас герпес чи інші шкірні захворювання на гострій стадії

5

У вас в анамнезі є історія келоїдних рубців

6

Захворювання, пов’язані з імунною системою: аутоімунні захворювання, гепатит, цукровий діабет, ураження шкіри, гемофілія

7

Рак шкіри – абсолютне протипоказання до лазерної епіляції

8

Аномальні родимки. До діагностики з дерматологом проводити лазерну епіляцію в зоні протипоказано

9

Татуювання в оброблюваній області

10

Вагітність, період годування груддю (лактація)

Відносні протипоказання: коли лазерна епіляція не рекомендована

Існують також загальні рекомендації, коли варто заждати з лазерною епіляцією та дочекатися сприятливого моменту, щоб отримати найкращий результат та обійтися без побічних ефектів.

 • Наприклад, не варто робити лазерну епіляцію під час застуди. Дочекайтеся повного одужання.
 • Ми виконуємо лазерну епіляцію клієнтам віком від 18 років. Лазер нешкідливий, але на зростання волосся впливає гормональний фон, а у підлітків він постійно змінюється.
 • Необхідно дотримуватися інтервалу процедур, який рекомендує майстер. Оскільки лазерна епіляція впливає на волосся у певній фазі зростання і якщо не дотримуватися необхідного інтервалу, ви просто не побачите результату.

Лазерна епіляція під час вагітності та лактації: чи справді це небезпечно?

Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним? Це досить часте питання на наших консультаціях. Адже, під час вагітності рівень гормонів змінюється і надмірне зростання волосся може бути нормою. Реакція жінки – бажання позбутися волосся і пройти курс лазерної епіляції прямо зараз.

Лазерна епіляція – безпечна процедура, коли вона виконується досвідченим фахівцем. Але існує недостатньо досліджень, щоб бути впевненими, що вплив лазера ніяк не впливає на розвиток плода і повністю безпечний для дитини.

Тому вагітним протипоказана лазерна епіляція, як і інші лазерні методики.

Щодо періоду лактації, ми рекомендуємо починати сеанси лазерної епіляції вже після того, як ви закінчите годувати грудьми. Це пов’язано з тим, що гормональний фон матері-годувальниці має свої особливості.

Як підготуватися до лазерної епіляції, щоб отримати максимальний ефект

 • У день процедури видаліть волосся в зоні обробки бритвою
 • Не знебарвлюйте, не видаляйте воском, не вищипуйте волосся в оброблюваній зоні за кілька тижнів до і після сеансу лазерної епіляції.
 • Не засмагайте 10 днів до та після лазерної епіляції.
 • Не робіть мікродермабразію, пілінг та інші травмуючі шкіру процедури протягом двох тижнів після лазерної епіляції.

Протипоказання до лазерної епіляції повинні сприйматися всерйоз. Головне – це здоров’я, естетика залишається на другому місці. Тому, якщо ви розумієте, що лазерна епіляція не підходить вам тимчасово або постійно через будь-які причини, описані в цій статті, вибирайте альтернативні методи видалення волосся.

Ми завжди раді проконсультувати Вас особисто. Запишіться на консультацію у зручний для вас час


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!