Про компанію

Історія The Girls налічує 6 років і 4 салони в Києві.

 

У кожного з наших салонів свій особливий дизайн, своя неповторна атмосфера, але при цьому їх об’єднують єдині стандарти якості послуг і сервісу. В цьому і полягає головна особливість нашої мережі. Тонке відчуття краси, безмежна любов до своєї справи, прагнення до самовдосконалення всієї команди дозволили нам завоювати ваші серця.

Історія бренду:

Відкриття першого
салону на Подолі

2015

Відкриття салону
Оболонь

2016

Новий салон в
центрі Києва

2019

Створення нового бренду
«Змінюйся!» (демократичний
б’юті сервіс), Почайна

2020

Відкриття нового
проекту The Girls Laser

2021
За цей час ми створили і продумали
Понад 200
послуг з напрямків

Кожна послуга має свої особливості , які детально прописані в технологічній карті. Ви можете бути впевнені, що приходячи на одну і ту ж послугу постійно, ви отримаєте завжди однаково високий рівень виконання, незалежно від майстра.

Повністю поділяючи філософію мережі The Girls – філософію натуральної краси — команда майстрів протягом останніх 6 років успішно створює унікальні образи, підкреслюючи індивідуальну красу кожної дівчини.

Наша місія

Зрозумілий і безпечний б'юті сервіс з єдиними стандартами якості.

Єдині стандарти якості послуг і сервісу – місія мережі, де головним назавжди залишається стабільно висока якість. Ми виконуємо свою роботу професійно, технічно і постійно вдосконалюємось. Наші фахівці весь час знаходяться в процесі отримання нових знань. Ми не тільки строго дотримуємося стандартів сервісу, безпеки та обслуговування, а й навчаємо цьому інших учасників б’юті-індустрії України. Члени нашої команди постійно беруть участь як спікери в різних тренінгах, лекціях і семінарах, а також ведуть практику Технологів всередині мережі.

Філософія бренду

Ідея природної, натуральної краси надихнула нас на створення своєї унікальної філософії The Girls, де кожна клієнтка неймовірно красива і бездоганно доглянута, але при цьому оточуючим здається, що вона не докладала до цього майже ніяких зусиль. Ми б хотіли, щоб ви зовсім не замислювалися про свою зачіску і макіяж перед важливою зустріччю або подією, але при цьому завжди виглядали кращою.

У наших салонах для догляду та фарбування волосся використовуються тільки відомі бренди, безпечні як для клієнта, так і для навколишнього середовища. На думку наших майстрів, навіть найскладніше фарбування повинно приносити волоссю користь, а не завдавати шкоди. Такий ефект досягається завдяки безпечним матеріалами, вивіреним технологічними картами, а також додатковим захисним засобам.

Наші клієнти можуть зберегти з нами не тільки безцінне здоров’я, але також і не менш цінний час: ми надаємо різні послуги в сетах в 4 руки. Ви зможете скомбінувати манікюр і педикюр, фарбування або стрижку з відновленням для волосся, макіяж з зачіскою. Кожна з таких послуг займає вдвічі менше часу, ніж при послідовному виконанні.

Записатися или позвоните нам +38(098) 884-2-333

Атмосфера

У наших салонах ви не зустрінете "салонного" пафосу і гламуру

Ми прихильники максимально щирого і доброзичливого сервісу. Ми беремо на роботу максимально позитивних фахівців, які радіють кожному вашому перевтіленню. Для підтримки позитивної атмосфери в салонах The Girls працює наше власне радіо, яке ви також можете слухати на роботі чи вдома через наш мобільний додаток.

Стандарти роботи

Ми дотримуємося суворих правил у всіх процесах, тому всі наші фахівці працюють за стандартами. Кожна наша послуга має спеціальний протокол, щоб забезпечити високу якість і вашу безпеку. Тому, в The Girls ви можете бути впевнені в кожному майстрі – всі його дії під суворим контролем наших штатних технологів.

Експертність

Ми надаємо високе значення професійним знанням нашої команди. Ми постійно вчимося і професійно ростемо щоб зробити наші послуги більш якісними і безпечними. Наші досвідчені майстри пишуть статті для нашого власного інтернет-видання Експертна платформа, де ви можете прочитати безліч професійних порад по догляду за волоссям, нігтями і шкірою.

Творчість

Щомісяця ми проводимо закриті творчі дні для наших майстрів, створюємо колекції нейл-дизайнів, макіяжів і укладок щоб потім радувати вас найбільш актуальними і модним. Ознайомтеся з творчістю наших фахівців на сторінці The Girls в Instagram.

Найвищий рівень сервісу, доброзичлива атмосфера, досвідчені майстри і постійно розширюючийся спектр послуг не перестають приємно дивувати наших клієнтів.

Ми кожен день працюємо над тим, щоб ви могли отримати все найкраще не виходячи з дверей The Girls. Апаратні лазерні процедури, складні перукарські техніки, наявність кабінетів обслуговування в 4 руки для гостей, які цінують свій час – всі представлені сервіси відповідають високим очікуванням найвимогливіших клієнтів.

Наша команда

Бренди

Матеріали, які застосовуються майстрами

в салонах The Girls Hairdressers.

де нас можна знайти

вул. Саксаганського, 37, Київ

вул. Хорива, 41, Київ

пр. Гер. Сталінграда, 12ж, Київ

САЛОН КРАСИ ЗМІНЮЙСЯ! DISCOUNT

(тимчасово зачинено)


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!