4107

Шкода гель-лаку для нігтів — основні 5 міфів

Щоразу, коли приходимо в салон на манікюр з покриттям, ми запитуємо себе: а чи шкідливо носити гель-лак так довго? Може зробити перерву?

Гель-лак, або шеллак – порятунок для сучасних дівчат, у яких зовсім немає часу на щоденний манікюр. Гель-лак тримається щонайменше тиждень, а іноді й місяць, залежно від самого лаку та індивідуальних особливостей. Однак багато хто вважає, що гель-лак завдає шкоди нігтьовій пластині. Чи це правда? Розберемо кілька чергових міфів про гель-лаки.

1. Після зняття нарощених нігтів треба зробити перерву.

Це не правда. Немає жодної користі від перерви, яку роблять після зняття штучного покриття, тому що “дихати” нігтям не потрібно. Також немає сенсу фраза “нігті повинні дихати”, оскільки наші нігті — це мертві ороговілі клітини. Однак якщо на нігтьовій пластині або шкірі навколо є видимі ознаки пошкоджень, травм, інфікування або інших реакцій шкіри, робити нарощування або покриття гель-лаком не можна. Нездоровий стан нігтів – це серйозна нагода звернутися до лікаря, тому що жоден майстер манікюру не має медичного досвіду і не зможе точно визначити причини проблем.

2. Нігтьові покриття погано впливають на нігті.

Покриття для нігтів не шкодять нігтьовій пластині, а ушкодження нігтя зазвичай є наслідком неправильного нанесення чи зняття. Якщо нігтьова пластина під покриттям набагато тонша, ніж у ділянці росту нігтя (біля кутикули), це свідчить про надмірне спилювання під час апаратного зняття гель-лаку або обробки пилками.

Якщо на поверхні нігтя з’являються білі плями, швидше за все, це результат неправильного зняття покриття, наприклад, шляхом здирання залишків бази апельсиновою паличкою або металевим інструментом.

Замочування натурального нігтя в ацетоні навіть на пару хвилин теж може негативно позначитися на нігтьовій пластині, роблячи її більш гнучкою та м’якою. Інші пошкодження, такі як оніхолізис (відшарування нігтя від м’яких тканин пальця), є наслідком неправильного обпилювання або неправильного зняття нігтьового покриття.

3. Вживання антибіотиків сприяє відшаруванню гель-лакового покриття з натуральних нігтів.

Прийом ліків протягом місяця або двох не впливає на зчеплення штучного покриття із нігтьовою пластиною. Більшість безрецептурних препаратів навіть протягом тривалого прийому також можуть вплинути на покриття. Тривалий прийом препаратів часто говорить про те, що організм людини працює некоректно, і швидше за все відшарування можуть з’являтися у зв’язку з захворюванням, а не з його лікуванням. Здорові натуральні нігті є показником хорошого здоров’я людини.

Майстри манікюру не схильні вважати причиною проблем із нігтями ліки, поки не виключать усі інші варіанти. Ліки дуже рідко спричиняють відшарування, ці проблеми можуть виникати швидше від різкої зміни способу життя клієнта.

4. Нігті вбирають вітаміни та корисні речовини, які роблять їх міцнішими.

Жодні вітаміни або поживні речовини не здатні проникати в нігтьову пластину зовні. Це абсолютний міф. Вітаміни здатні впливати на здоров’я нігтів, тільки якщо вони потрапляють в організм через їжу, а потім і в самі нігті з припливом крові. Тільки правильні продукти харчування можуть забезпечити наш організм вітамінами та мінералами.

5. Нанесення олії для кутикули на свіже покриття може сприяти відшаруванням.

Цього не станеться, якщо нігті вкриті правильно. При правильному нанесенні гель-лаку покриття щільно прилягає до нігтьової пластини і масла не можуть проникнути під покриття, що зазвичай і сприяє відшаруванням.

Переваги натуральних масел для нігтів та кутикули в тому, що воно може проникати у верхній шар покриття, роблячи його більш гнучким та довговічним. Олію для нігтів слід наносити щодня, це допоможе зберегти покриття і зробити кутикулу і шкіру навколо нігтів красивішими і здоровішими. Також така процедура позбавить вас від огрубіння та пересихання шкіри.

ВАЖЛИВО: такий ефект можуть забезпечити лише повністю натуральні олії. Наша рекомендація – олія Dadi OIL, що на 95% складається з органічних компонентів, а саме масел оливи, авокадо і жожоба, а також вітаміну Е. Купити його можна в наших салонах краси, або в онлайн-магазині The Girls.


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!