4182

Чи потрібно «нігтикам подихати»?

Два основних міфи та одна неочевидна правда про збереження здоров’я нігтів

Розбираємо поширені міфи про нігті з покриттям гель-лаком та розповідаємо, що потрібно робити для алмазної міцності нігтьової пластини, яку постійно покривають.

На чистоту, створення ідеального манікюру – одне з найдратівливіших занять на землі. Гірше лише депіляція. Саме тому винахід гель-лаку став справжнім хітом. Ідеальні гладкі нігті тепер живуть трохи довше, ніж кохання колишнього – від двох тижнів і до 21 дня.

Незважаючи на всі плюси гель-лаку, ця бьюті-процедура швидко обросла міфами. Ось два з них, через які наші майстри втомилися повторювати фразу ваші нігті мертві.

Міф 1. Нігтям потрібен відпочинок від гель-лаку не рідше, ніж раз на три-чотири місяці.

Перефразувати цей міф можна вже канонічним: «нігтям треба трохи подихати». Звучить гуманно, з однією ремаркою — нігтям нема чим «дихати».

Клітини нігтя отримують всі необхідні для зростання мікроелементи ще на етапі формування в матриксі. Видна нашому оку частина нігтя – пластина – складається з мертвих пласких кератинових лусочок, що нашаровуються одна на одну за принципом черепиці. Так як лусочки – це ороговіла тканина, жодних фізіологічних процесів у ній не відбувається. Саме тому носити на нігтях покриття можна протягом декількох років без перерв на «відпочинок».

При тривалому носінні гель лаку (довше рекомендованих виробником 10-14 днів) відбувається механічне відшарування верхніх шарів нігтя.

Міф 2. Лікувальні бюджетні лаки з аптеки можуть вилікувати нігті від розшаровування/тонкості/ламкості та зміцнити нігті, які часто фарбують.

Незважаючи на те, що маркетологи деяких аптечних засобів називають їх «порятунком для нігтів», насправді ні з порятунком, ні з лікуванням така «терапія» не має нічого спільного. На жаль, неможливо лікувати нігті ззовні. Адже, як ми вже розібралися, нігтьова пластина це ороговіла, тобто “мертва” тканина. Бюджетні і не дуже засоби зовнішнього впливу дадуть рівно нульовий ефект на ваші нігті, тому не варто витрачати на них гроші.

Однак не варто ігнорувати проблеми з нігтьовою пластиною. Адже стан нігтів відбиває стан здоров’я нашого організму загалом.

Найчастіше на поверхні нігтів видно прояви порушень у внутрішніх органах чи захворювань. Це можуть бути поздовжні або поперечні борозни, пігментні плями, ямки, западини, тріщини та багато іншого. Все це може сигналізувати про внутрішні проблеми. Також, і тонкість нігтів може бути обумовлена порушенням харчування матриксу нігтя, нестачею вітамінів та мікроелементів. Тому «лікувати» нігті можна лише зсередини, пройшовши комплексне обстеження та проконсультувавшись зі своїм сімейним лікарем.

Більшість аптечних систем зміцнення нігтів діють поверхні. Вони нашаровуються на ніготь і просто механічно ущільнюють його. Коли такий засіб знімається, то стирається і шар, що «зміцнює». З проблемних тонких та ослаблених нігтів подібні засоби сколюються дуже швидко.

Правда. Зміцнити нігті або зберегти їх здоров’я можна лише впливаючи на пластину зсередини

У наших салонах ми рекомендуємо зміцнювати нігті за допомогою унікальної системи лікування нігтів IBX за своїми властивостями. Абревіатура IBX означає три слова: Iceberg – айсберг, Big – великий, X – число десять. Сенс у тому, що система працює пошарово, як айсберг, основна частина якого прихована від очей. Процес відновлення відбувається глибоко всередині нігтьової пластини і поширюється на десять нігтів.

Внутрішня дія є основною відмінністю IBX від інших покриттів, що зміцнюють, які можна знайти на ринку. Препарат проникає вглиб нігтьової пластини та стає частиною натурального нігтя. Тому IBX не можна розчинити рідиною для зняття гель-лаку або спиляти, засіб відростає разом із нігтем. IBX для нігтів діє як двосторонній скотч, що скріплює між собою шари нігтьової пластини.

Як діє система IBX

 • допомагає відновити нігті, що стали більш чутливими після зняття покриття;
 • зміцнює тонкі, ламкі, нігті, що шаруються;
 • додає захисний шар між покриттям та нігтьовою пластиною, тим самим перешкоджаючи глибокому проникненню матеріалу в ніготь та полегшує подальше зняття покриття.

Рекомендуємо проходити процедуру курсом залежно від стану нігтів. IBX – відмінна підтримуюча процедура для тих, хто регулярно користується гель-покриттям і хоче, щоб нігті залишалися міцними та здоровими.

Дізнайтесь деталі у наших консультантів. Запишіться на процедуру за телефоном 098-884-2-333, а також слідкуйте за нами в Instagram та Facebook


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!