4123

Лазерна епіляція до і після. Чого чекати після процедури?

Як і будь-яка медична процедура, лазерна епіляція має рекомендації до та після, які видаються кваліфікованими фахівцями, які виконують подібні маніпуляції. Відноситися до них варто гранично відповідально, тому що від їхнього дотримання залежить не тільки ефективність видалення волосся, але й стан шкіри в майбутньому. Порушення встановлених правил не завдасть шкоди здоров’ю, проте може мати негативні естетичні наслідки: поява рубців, пігментних плям, опіків тощо.

Рекомендується перед лазерною епіляцією прийти на консультацію до майстра, який поставить питання про перенесені шкірні захворювання, лікарські препарати, що приймаються, загальний стан клієнта. Отримана інформація стане підставою для допуску чи відмови у проведенні процедури. Якщо протипоказань немає, основні правила поведінки, що передують відвідуванню салону і подальші, приблизно однакові для всіх.

Що не можна робити перед лазерною епіляцією

Вплив апаратом, що генерує світлові імпульси, які потім перетворюються на тепло – це певне навантаження для шкіри, тому необхідно звести до мінімуму травмуючий вплив на неї. Варто утриматися від:

 1. Засмаги на сонці або в солярії приблизно за 3 тижні перед процедурою. Для уникнення впливу ультрафіолету на відкриті ділянки тіла необхідно наносити крем ступеня захисту SPF 30 і вище.
 2. Застосування різних засобів та інструментів для висмикування волосся з коренем: воску, шугарингу, пінцету тощо. В іншому випадку лазерна епіляція не матиме сенсу. Використання бритви, депіляційного крему допустиме.
 3. Нанесення скрабів, пілінгів, спиртовмісних косметичних засобів за кілька днів до відвідування салону.
 4. Прийом препаратів, що розріджують кров, деяких видів антибіотиків, засобів від акне. Список краще уточнити у спеціаліста.

У перелік того, що потрібно робити перед лазерною епіляцією, входить видалення надшкірної частини волосся за 6-24 години перед процедурою. Це збільшить її ефективність, оскільки підвищить точність впливу лазера. Ділянки, що плануються до обробки, необхідно очистити від макіяжу, інших косметичних засобів.

Що відбувається під час епіляції

Насамперед клієнт одягає захисні окуляри, щоб світлові промені не досягли очей. Сучасний діодний апарат, який застосовується у висококласних салонах краси, передбачає прямий контакт зі шкірою. Спеціальною насадкою майстер проходить потрібну ділянку особи або тіла. Больові відчуття при цьому відсутні, можливе лише легке поколювання.

Тривалість сеансу залежить від розміру індивідуальних особливостей зони. Невеликий пушок на жіночому обличчі видаляється за 5-10 хвилин, для обробки чоловічої спини з густою рослинністю знадобиться близько години.

Після того як виконана лазерна епіляція, ефект до і після не буде помітний відразу. Волоски поступово випадуть протягом 10-14 днів, у тому числі ті, що раніше були врослими. Вплив імпульсів не завдає жодної шкоди шкірі, клієнт не спостерігатиме опіків, пошкоджень і навіть почервоніння, роздратування.

Що робити після

Незважаючи на безболісність та нетравматичність маніпуляції, її проведення накладає певні обмеження. Зазвичай після лазерної епіляції не можна:

 • піддавати шкіру впливу ультрафіолету у будь-якій формі протягом як мінімум двох тижнів. Для додаткового захисту застосовуються креми з SPF 30 або 50 залежно від сезону та інтенсивності сонячних променів;
 • відвідувати процедури, що травмують або перегрівають оброблені ділянки: сауна, лазня, масаж, басейн (хлорована вода може викликати роздратування) хоча б тиждень;
 • наносити на шкіру зігріваючі креми, мазі, гелі, що порушують її цілісність скраби, пілінги.

Утримання від цих дій дозволить зберегти оброблені ділянки у спокої. Додатково на них можна наносити зволожуючі креми для чутливої шкіри, пантенол. Також до списку того, що не можна робити після лазерної епіляції, входять маніпуляції, пов’язані з вириванням волосків, оскільки це порушить природний процес їх відростання для видалення на наступному сеансі.

Чого чекати від процедури

Після того як через 1-2 тижні небажаний волосяний покрив зник, шкіра залишається ідеально гладкою деякий час. Період залежить від індивідуальних особливостей людини, а також зони, на яку чинився вплив. На спині чи грудях рослинність почне потроху відростати через 3-4 місяці, під пахвами чи на ногах через 2-4 тижні. Звичайно, вона вже не буде такою густою. Це волосся, яке на момент відвідування салону знаходилося в стадії «сну».

Повторний сеанс передбачає дотримання тих самих правил перед лазерною епіляцією, як і вперше. Для повного позбавлення небажаної рослинності клієнту може знадобитися від 5 до 10 процедур з різною періодичністю. Після проходження курсу окремі волоски будуть відростати знову через якийсь час, але вони будуть тонкими, м’якими та світлими. Впоратися з ними можна буде за одну процедуру.

Крім усього вищепереліченого, головною умовою того, що необхідно зробити перед лазерною епіляцією, є грамотний вибір салону краси, де проводитиметься процедура. Важливо, щоб його оснащення відповідало стандартам безпеки та ефективності, підтвердженим сертифікатами, а персонал був професійним та досвідченим. Цим критеріям відповідає мережа салонів The Girls, у яких процедура видалення волосся лазером виконується на суперсучасному апараті MEDICALASER D-LAS 120 PLUS 2020 року випуску, а майстри мають дипломи про проходження навчання та підвищення кваліфікації.


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!