4185

Ламінування брів: соболині брови без зусиль до 6 тижнів

Хочеться прокидатися, як у кіно. З ідеальною шкірою, макіяжем, укладкою і акуратною формою брів – волосок до волоска. З останнім допоможе процедура цьогорічний тренд — ламінування брів.

ЩО ТАКЕ ЛАМІНУВАННЯ БРІВ І ЯК ВОНО ПРАЦЮЄ

Ламінування брів – тренд у догляді за бровами. За допомогою ламінування бровам надають стійку форму та естетичні вигини на тривалий період часу. Ламінування створює так званий «ефект пір’їни», який ви часто бачите у модних зйомках на селебриті та моделях. Під час створення макіяжу він досягається за допомогою укладання гелем. Але завдяки ламінуванню ми можемо зберегти цей модний ефект на тижні. Працює ламінування за подібною до завивки волосся схемою.

ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ ЛАМІНУВАННЯ БРІВ

Ламінування стане гарним рішенням для тих, у кого волоски брів нерівні, недостатньо густі або є проміжки між волосками. Ламінування надасть бровам густішої форми. Волоски можна укласти таким чином, щоб вони перекрили будь-які рідкі ділянки або зони, де волосків зовсім немає.

Але все-таки найбільше виграють від ламінування брів ті, у кого багато волосків на бровах. Процедура допоможе закріпити густі волоски та забезпечити справді шикарний вигляд брів.

Команда експертів The Girls зняла для вас детальне відео, де наш технолог-бровіст Олена Курган розповідає та показує на практиці, як проходить процедура, як слідкувати за бровами після процедури, які є протипоказання до процедури та які у неї особливості, і чому ви захочете зробити ламінування брів прямо зараз.

Сьогодні, ламінування брів – одна з найбільш затребуваних процедур для брів у нашому салоні. Рекомендуємо оцінити її на власному досвіді.

Після ламінування ви щоранку прокидатиметеся з пишними, доглянутими бровами і готовим образом для найвдаліших selfie.

Крім того, ламінування – відмінна альтернатива мікроблейдингу, який може бути болючим та негативно впливати на шкіру. Ламінування допомагає надати бровам кольору та форми без будь-яких наслідків та реабілітації.


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!