4161

Як часто робити лазерну епіляцію: від чого залежить оптимальна кілька сеансів

Середньостатистична жінка голиться 2-3 рази на тиждень. Кількість сеансів гоління за таких умов у сумі становить близько 3900 разів за 25 років. Люди, у яких волосся росте швидше, змушені голитися ще частіше.

Лазерна епіляція – безальтернативний на сьогодні спосіб позбутися волосся на тілі на тривалий період. Лазерна епіляція допомагає уникнути врослого волосся, роздратування та інших неприємних “побочок” бритви, воску та шугарингу.

Види сучасних лазерів для безпечної епіляції

1

Неодимовий: випромінює довгі інфрачервоні хвилі, які обходять меланін у шкірі, не пошкоджують її і прямують прямо до волосяних фолікулів руйнуючи їх. На сьогоднішній день практично не використовується.

2

Олександритовий: найкраще підходить для темного волосся. Олександрит має трохи меншу довжину хвилі, ніж неодимовий. Він має високу частоту повторення і більший розмір зони впливу, тому він ідеально підходить для великих ділянок, наприклад, на ногах. Найчастіше використовують для темної чи смаглої шкіри.

3

Діодний: універсальний лазер, що найкраще підходить для більшості відтінків шкіри. Діодний лазер здатний працювати у різному діапазоні довжин хвиль. Тобто застосовуючи цей вид лазерної епіляції можна налаштувати довжину хвилі, що ідеально підходить для типу волосся і шкіри. Відмінно працює на світлому волоссі та шкірі.

Як часто роблять лазерну епіляцію

Не можна відповісти однозначно кожному пацієнту, як часто потрібно робити лазерну епіляцію. Кількість необхідних процедур залежить від сукупності факторів, таких як вік, генетика, ліки, що приймаються, гормональні фактори. Також кількість процедур залежить від оброблюваної зони.

Щоб зрозуміти чому лазерна епіляція потребує різного часу для кожного пацієнта та зони, розглянемо детальніше сам процес лазерної епіляції.

Під час епіляції використовується світлова технологія, що руйнує волосяні фолікули глибоко всередині шкіри.

Як працює лазерна епіляція

Медичні лазери MedicaLaser, схвалені FDA, які ми використовуємо, випромінюють високо фокусований промінь світла короткими імпульсами. Лазери чутливі до кольору, тому світло притягається до пігменту меланіну у волоссі. Коли ваше волосся поглинає світло, воно перетворюється на тепло. Потім тепло змінює волосяний фолікул – руйнує його. Через кілька днів після процедури волосся випадає, а фолікул не може більше виробляти нове волосся.

Світло лазера притягується виключно до волосся, а не до навколишніх тканин, тому процедура абсолютно безпечна і не ушкоджує шкіру.

Чому всім потрібен різний час для досягнення результату

У всіх нас різна кількість волосся, і волосся у всіх росте з різною швидкістю. Тому, щоб позбутися всіх небажаних волосків у певній зоні, знадобиться різний час.

Процедури завжди плануються відповідно до індивідуальних циклів зростання волосся пацієнта.

Волосся росте циклами з трьох фаз. А саме:

 • фази анагену (активне зростання),
 • катагену (перехід до спокою)
 • і телогена (спокій).

У більшості людей відновлення зростання відбувається кожні 4-6 тижнів.

Процедури лазерної епіляції ефективні лише у фазі анагену або у фазі активного зростання. Саме в цій фазі у волосяному фолікулі виробляється меланін, який і “бачить” як свою ціль лазерний промінь. Будь-якої миті приблизно 75% волосся на тілі знаходяться у фазі анагену.

Тому перший сеанс лазерної епіляції націлений саме на волосся у фазі зростання. Наступні сеанси призначені в основному для впливу на волосяні фолікули, які не перебували у фазі анагену під час першого сеансу.

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно для кожної зони

Для більшості зон досить 4-6 сеансів. Але іноді пацієнтам потрібно понад 8-10 сеансів, щоб отримати бажані результати.

Є так звані гормональні зони — це обличчя, руки, лінія росту волосся нижче пупка, зона бікіні. Для їх опрацювання завжди потрібно більше процедур, ніж у зоні ніг, наприклад.

В середньому, на зону ніг та пахв для стійкого результату знадобиться від 4 до 6 процедур. Для зон рук, обличчя, бікіні – від 8 процедур. Також кількість процедур залежить від жорсткості волосся. Чоловікам завжди потрібно на 2-6 процедур більше, ніж жінкам.

Для правильного планування сеансів лазерної епіляції дуже важливо враховувати всі особливості пацієнта, прийом різних препаратів, а також гормональні зміни, якщо вони можуть бути. Тільки досвідчений лікар-дерматолог здатний грамотно та безпечно провести сеанс та визначити необхідні параметри лазера для кожного окремого пацієнта. Не ризикуйте своїм здоров’ям, не вдавайтеся до послуг невідомих спеціалістів та несертифікованого обладнання. Обов’язково ознайомтеся з усією інформацією про лазер, на якому плануєте проводити процедуру!

Записатися до наших досвідчених майстрів епіляції можна тут


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!