4115

Діодний лазер: як працює апарат?

Фахівці у сфері краси визнають, що діодна лазерна епіляція є найбільш ефективним способом боротьби з небажаною рослинністю без побічних ефектів. Застосування цієї методики налічує понад 40 років, протягом яких апарати, що виконують маніпуляції, поступово модернізувалися, мінімізуючи недоліки. В результаті методика досягла досконалості, завдяки чому рекомендована до застосування людям з будь-яким типом шкіри, густотою, товщиною та кольором волосків.

Практика показує, що діодна лазерна епіляція дієва у різних ситуаціях, що це результативно для складних випадків:

 • чутлива, схильна до подразнення шкіра;
 • вросле волосся;
 • необхідність видалення рослинності на важкодоступних ділянках;
 • надто жорстка густа щетина, яку не бере віск, креми, пасти для шугарінгу.

Головне у досягненні потрібного результату – дотримання рекомендацій спеціаліста з підготовки до процедури.

Ефективна діодна лазерна епіляція: принцип дії

Апарат для проведення процедури передбачає прямий контакт з ділянкою, що обробляється. Він формує світлову хвилю довжиною 808 нм, що є оптимальним варіантом для видалення волосся, оскільки дозволяє проникнути вглиб покривів на потрібну відстань. Імпульси генеруються з максимально можливою частотою, що забезпечує високу швидкість проведення процедури.

На кінці маніпули – деталі апарату, що безпосередньо контактує зі шкірою, знаходиться сапфіровий наконечник, що виконує функцію охолодження. Завдяки йому знижується чутливість, усувається ризик отримання опіку.

Сучасний діодний лазер принцип роботи заснований на перетворенні енергії. Світловий імпульс притягується меланіном – пігментом, що є всередині волосся. Там він перетворюється на тепло, яке руйнує фолікул, порушуючи постачання цибулини поживними речовинами з крові. Через кілька днів вона відмирає. Важливо розуміти, що чим більше меланіну і чим темніше волосся, тим ефективнішим буде вплив.

Позбутися проблеми за одне відвідування салону не вдасться, знадобиться курс. Це пов’язано з тим, як діє діодний лазер. Він в змозі зруйнувати фолікул тільки того волосся, яке знаходиться на стадії активного росту. “Сплячі” при цьому залишаються неушкодженими. При другій і наступних епіляціях вплив здійснюється на волоски, що «прокинулися» і так до тих пір, поки рослинність буде видалена повністю. Зазвичай для цього достатньо 6-8 сеансів, хоча все залежить від індивідуальних особливостей специфіки оброблюваної зони.

Переваги та недоліки методики

Популярність та затребуваність такої епіляції в салонах краси свідчить про те, що плюсів на порядок більше:

 1. Висока ефективність. Вже після першого сеансу яскраво помітний результат – більша частина рослинності зникла, залишивши шкіру чистою та гладкою. Наступне відвідування майстра може знадобитися через кілька тижнів або місяців, залежно від інтенсивності росту волосся на даній ділянці.
 2. Безболісність. Відгуки споживачів, які випробували спосіб, доводять, що така діодна лазерна епіляція не завдає дискомфорту, лише легке поколювання. Це пов’язано з тим, що апарат впливає точково, вибірково. Імпульс «б’є» безпосередньо в місце розташування фолікула, не зачіпаючи тканини, що знаходяться поруч. У більшості випадків навіть при обробці чутливих ділянок (обличчя, пахви, зона бікіні) не потрібне додаткове знеболювання.
 3. Безпека. Після епіляції виключено утворення опіків, роздратування, рубців, пігментних плям. Ці наслідки могли мати місце у разі застосування обладнання старого зразка, яке вже давно не використовують салони, що дорожать своєю репутацією.
 4. Омолодження шкіри. Крім видалення небажаної рослинності, доведено регенеруючу дію діодного лазера. Шкіра підтягується, розгладжується, стає свіжішою, пружною, еластичною.
 5. Висока швидкість виконання процедури. По-перше, імпульси генеруються з максимально швидко, по-друге, їхня зона дії охоплює відразу кілька фолікулів, що дозволяє обробити великі ділянки за невеликий період часу. Наприклад, для двох ніг від стегна до кісточки знадобиться близько години. Пушок над верхньою губою буде видалено за кілька хвилин.

Серед мінусів процедури варто відзначити, що діодний лазер для якогось волосся ефективніший. Це стосується темної рослинності з високим вмістом меланіну. Світлі волоски притягують менше тепла, тому їх фолікули повільніше руйнуються. В результаті знадобиться більше відвідувань салону для їхнього видалення.

Ще один недолік – необхідність забезпечення прямого контакту пристрою зі шкірою. За умови, що салон справді відповідально ставиться до питання стерилізації, і спеціаліст ретельно обробляє насадку, це не стане джерелом проблем та неприємностей.

Протипоказання

Щоб лазерна епіляція пройшла гладко без побічних ефектів, важливо перед проведенням пройти консультацію у майстра. Професіонал завжди поставить питання про загальний стан клієнта, наявність та види захворювань, якщо такі є, і в жодному разі не призначить процедуру, якщо до неї є протипоказання.

Лазерна епіляція на діодному апараті не рекомендована до застосування у таких випадках:

 • вагітність;
 • період лактації;
 • накопичення родимок, папілом, інших утворень у місці передбачуваного впливу;
 • механічні пошкодження (подряпини, опіки) на ділянці, що обробляється;
 • онкологія;
 • аутоімунні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • герпес у гострій стадії;
 • грибкова інфекція;
 • варикоз у занедбаному стані;
 • захворювання, пов’язані з порушенням процесу згортання крові.

Також на ефективність процедури можуть вплинути проблеми з гормональним балансом в організмі, зокрема, з функціонуванням надниркових залоз, щитовидної залози.

Перш ніж піддаватися впливу діодного лазера, важливо зрозуміти принцип дії апарату, розібратися в ефективності методики епіляції, а також вибрати професійний салон краси, в якому дотримуються всіх санітарно-гігієнічних норм, правил безпечного здійснення маніпуляцій.

Не зайвим буде поцікавитися, яке обладнання буде застосовано. У мережі салонів краси TheGirls із задоволенням дадуть відповідь на всі питання клієнтів про те, що таке діодний лазер. У нас використовується сучасний апарат MEDICALASER D-LAS 120 PLUS, розроблений у 2020 році. Його дія поєднує всі вищеперелічені переваги, зводячи до мінімуму недоліки. З ним зробити шкіру гладкою та чистою назавжди – не примарна мрія, а реальна дійсність!


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!