4146

8 фактів про лазерну епіляцію: так, все-таки, робити чи ні?

Лазерна епіляція давно доступна та популяризована. Селебріті, блогери, навіть ваші подруги — серед шанувальників. Але, досі, далеко не кожна дівчина віддає перевагу лазерній епіляції поруч з голінням, воском і шугарінгом.

Зібрали для вас в одній статті 8 основних фактів про лазерну епіляцію, щоб ви змогли зважити всі “за” та “проти” процедури та прийняти власне рішення.

ФАКТ 1. Безпечно та якісно лазерну епіляцію виконує лише сертифікований спеціаліст.

На відміну від воску та шугарингу, які ви можете робити в домашніх умовах, із закритими від страху очима, лазерна епіляція – це процедура, яка потребує належної сертифікації та досвіду роботи з лазерним обладнанням.

Перед сеансом лазерної епіляції вам обов’язково потрібна попередня консультація з фахівцем. Залежно від стану вашої шкіри, волосся та інших особливостей організму, підбирається оптимальний спосіб видалення волосся та розраховується кількість процедур.

Завжди перевіряйте наявність сертифікатів та справжність обладнання перед тим, як вибирати місце для проходження цієї процедури.

ФАКТ 2. У довгостроковій перспективі лазерна епіляція заощаджує ваші гроші та час.

З першого погляду здається, що лазерна епіляція дорожча за будь-який інший вид видалення волосся. Але, насправді, це чудова інвестиція.

Якось Harper’s bazaar провів дослідження, в якому порівняли сучасну лазерну епіляцію з традиційною епіляцією воском. Виявилося, що вартість трьох сеансів лазерної епіляції потенційно може бути еквівалентна 35 рокам сеансів воскової епіляції.

 • Так, курс з 8-10 лазерних епіляцій дасть вам можливість повністю забути про небажане волосся практично назавжди.
 • Тим часом віск, шугарінг діють максимум до 1-2 місяців.
 • А леза до бритви доведеться оновлювати щотижня.

Крім того, лазерна епіляція круто економить час. Адже після 8-10 сеансів по 10-15 хвилин кожен ви надовго забудете про видалення волосся. Тому лазерна епіляція вартує витрачених на неї грошей.

ФАКТ 3. Лазерна епіляція не ушкоджує шкіру.

На відміну від хворобливого і подразнюючого шкіру процесу епіляції воском або гоління, лазерне видалення волосся не травмує шкіру і покращує її текстуру.

Шкіра «не любить», коли на неї агресивно і часто впливають. Лазерна епіляція дозволить залишити шкіру у спокої на тривалий період.

ФАКТ 4. Сучасна лазерна епіляція підходить усім типам волосся та шкіри.

Довгий час лазери були ефективнішими тільки для темного волосся. Але, апарати нового покоління ефективно справляються з будь-яким видом волосся, навіть зі світлим.

Крім того, засмага та темна шкіра теж більше не перешкода для лазерної епіляції.

Адже сьогодні існує багато видів лазерів і кожен справляється зі своїм завданням.

Які види лазерної епіляції бувають?

 • Олександритовий лазер

Цей тип лазера ідеально підходить для людей із світлим відтінком шкіри. Довжина його хвиль коротша, ніж у інших лазерів, а це значить, він не проникає глибоко.

Тому лікування олександритовим лазером може зайняти більше сеансів, ніж для інших видів лазерів.

 • Діодний лазер

У цього лазера довжина хвилі більша, ніж у олександритового, тому він проникає глибше в шкіру. Процедури з діодним лазером дуже ефективні для пацієнтів як зі світлим, так і темним відтінком шкіри.

У порівнянні з іншими видами лазерної епіляції лікування діодним лазером часто вимагає менше сеансів для досягнення стійкого результату.

 • Неодимовий лазер

Неодимовий лазер – це важка артилерія лазерів. Він дозволяє видаляти волосся на будь-яких типах шкіри, але менш ефективний, ніж діодний.

ФАКТ 5. Лазерна епіляція видаляє волосся у будь-яких зонах обличчя та тіла.

За допомогою лазерної епіляції можна обробити будь-яку ділянку обличчя та тіла: від пальців ніг до шиї.

Єдина зона, де неможлива лазерна епіляція – навколо очей та повіки.

ФАКТ 6. Лазерна епіляція – це процес. Не варто очікувати на максимальний ефект від однієї процедури.

Лазерна епіляція працює тільки з волоссям у активній фазі зростання. Одночасно це від 20% до 40% всього волосся на вашому тілі. Тому, для повного позбавлення волосся в бажаній зоні, може знадобитися від 4 до 10 сеансів лазерної епіляції.

Проте курс процедур дасть свої плоди, адже його результати зберігаються майже в 10 разів довше, ніж результат епіляції воском.

Скільки потрібно сеансів лазерної епіляції – дуже індивідуальне питання. Скільки потрібно пройти сеансів лазерної епіляції залежить від особливостей організму, гормонального фону, зони росту волосся.

ФАКТ 7. Лазерна епіляція допомагає позбавитися волосся назавжди. Майже.

Багато фахівців позиціонують лазерну епіляцію, як спосіб назавжди позбутися волосся. Правда, але є нюанс. Лазерна епіляція може видалити до 90% всіх волосся на тілі. Але решта 10% відростуть. Тільки це будуть набагато тонші і світліші, практично непомітні волоски.

ФАКТ 8. Лазерна епіляція – це не боляче.

Процедура лазерної епіляції на сучасних апаратах є абсолютно комфортною. Максимум що може відчути пацієнт – легке поколювання та відчуття тепла. Реабілітаційний період також відсутній.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, дізнайтесь більше про лазерну епіляцію на індивідуальній консультації.


  Ваша оцінка:


  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  ми зв'яжемося з Вами
  найближчим часом

  очікуйте дзвінок оператора!

  очікуйте дзвінок оператора!

  Зворотній зв'язок

  залишіть заявку і ми вам перетелефонуємо протягом години

    Записатися на Лазерну епіляцію


     Записатися на Лазерну епіляцію


      Потрібна консультація?
      Заповни форму і ми тобі зателефонуємо!